Попуст!

Himiter Осветлување MT09015-S Black

2.296 ден

Шифра: 30533 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

Ø30x52cm

Капацитет

3xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MT09015-S Black”