Попуст!

Himiter Осветлување MT09015-S Black

7.800 ден 2.590 ден

Карактеристики

Димензија

Ø30x52cm

Капацитет

3xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MT09015-S Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *