Попуст!

Himiter Осветлување MD9101/300 Red

1.600 ден

Карактеристики

Димензија

Ø30x110cm

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD9101/300 Red”