Попуст!

Himiter Осветлување MD9101/300 Red

5.430 ден 1.789 ден

Карактеристики

Димензија

Ø30x110cm

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MD9101/300 Red”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *