Попуст!

Himiter Осветлување MD091015/1 Black

1.461 ден

Карактеристики

Димензија

Ø35x90cm

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD091015/1 Black”