Golden tile The wall dark grey 10×30

710 ден

Карактеристики

Димензија

10x30cm

Колекција

The Wall

Пакување

0.84m2

Пакување во кутија

28 плочки

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile The wall dark grey 10×30”