Плочки Golden tile Crema Marfil Beige 40×40

680 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

40x40cm

Колекција

Crema Marfil

Пакување

1.12m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Golden tile Crema Marfil Beige 40×40”