Попуст!

Globo Осветлување 6817-4

1.016 ден

Карактеристики

Капацитет

20 W

Производител

Globo

Димензија

8 x 11 x 42 cm

Тежина

1,4 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување 6817-4”