Попуст!

Globo Осветлување 56182-4

2.348 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Капацитет

16 W

Производител

Globo

Димензија

68x10x20 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување 56182-4”