Попуст!

Gedy Yannis Стол за бања

2.860 ден

Шифра: 2273 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

32.3×36.8×43.9cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gedy Yannis Стол за бања”