Фен за раце LD5200

2.830 ден

Сензорски фен за сушење на раце изработен од термопластичен материјал во бела боја.
Димензија: 25×23.8x23cm.
Температура на воздух: 65°C.
Јачина на звук: 54dB.
Моќност: 2.0kW.
Напон: 200-240V, 50Hz.
Растојание: 5-20cm.
Време на продувување: 20s.

Карактеристики

Состав

PVC

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Фен за раце LD5200”