Fayans WC школка WQ8B26500000001 симплон

2.300 ден

Категории: ,

Карактеристики

Димензија

41x37x47cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans WC школка WQ8B26500000001 симплон”

Можеби ќе ви се допадне и...