Фасадни слип тули аголник Salto

177 ден

Парче

Шифра: 8904 Категории: , , Ознака:

Опис

цената е на парче.
Рачно обликуваните тули имаат уникатна форма и боја. Претходно, рачно обликуван
тулите всушност биле обликувани со рака, но денес тие се произведуваат најмногу
модерна опрема и технологии.
Нашата изработка ни овозможува да ја произведеме оваа типична рачно обликувана тула со неправилни
површина, различни нијанси и песочни вени.

Карактеристики

Состав

глина

Употреба

надворешна, внатрешна

Производител

Nelissen

Потекло

Белгија

Димензија

24×7.2×12 cm

Дебелина

2 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Фасадни слип тули аголник Salto”