Egger ламинат EPL038 Chalky Oak 32/8mm

620 ден

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

CLASSIC – Classic floor board

Обработка на рабови

без фуга

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL038 Chalky Oak 32/8mm”