Попуст!

Dado Sierra Noce 120×22 2kl.

890 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2199 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

22x120cm

Колекција

Sierra

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.22m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Dado Sierra Noce 120×22 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *