Попуст!

Плочки Dado Sierra Noce 120×22 2kl.

790 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

22x120cm

Колекција

Sierra

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.22m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Италија

Производител

Dado Group

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Dado Sierra Noce 120×22 2kl.”