CSA Venato Gold Kry 30×60 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

30×60 cm

Колекција

Marmocrea

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.26m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

28.3kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Venato Gold Kry 30×60 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *