CSA Jungle cherry 20×150 2kl.

1.230 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2398 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x150cm

Колекција

Jungle

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Jungle cherry 20×150 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *