Попуст!

Crystal 5001B R/85x120cm/Туш кабина

7.500 ден

Туш кабина со пвц висока када, метален бел боен профил, калено мат стакло.
Врата на лизгачи со лагери и хромирани рачки за отворање.

Шифра: 1796 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

85x120x200cm

Состав

PVC/калено стакло/боен метал

Производител

CTF

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal 5001B R/85x120cm/Туш кабина”