Битулитски премаз Битулит 9l

1.030 ден

Битументски премаз за ладна постпка со органски растворувач во склад со  za hladan postupak bitumenski premaz sa organskim rastvaračem u skladu sa SRPS  . M3.240 температурна постојаност 4°C до 70°C

Шифра: 42441 Категории: , ,

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Битулитски премаз Битулит 9l”