AWD02210450 Закачалка

710 ден

Карактеристики

Димензија

4x18x5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02210450 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *