AWD Raffia 02191609 ВЦ четка

620 ден

Карактеристики

Димензија

34.2X9.5×9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Raffia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Raffia 02191609 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *