Карактеристики

Димензија

16.5x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Raffia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Raffia 02191606 Дозер за течен сапун”