AWD Raffia 02191606 Дозер за течен сапун

280 ден

Карактеристики

Димензија

16.5x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Raffia

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Raffia 02191606 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *