AWD02191461 Jang Сад за памук

440 ден

Карактеристики

Димензија

11.5x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191461 Jang Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *