AWD02191437 Cleo WC-четка

1.280 ден

Карактеристики

Димензија

42x13x13cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191437 Cleo WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *