AWD02191436 Cleo Сад за сапун

470 ден

Карактеристики

Димензија

3×11.5x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191436 Cleo Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *