AWD Fiore 02191379 Сад за сапун

430 ден

Карактеристики

Димензија

3.3×13.5×9.3cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Fiore

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Fiore 02191379 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *