Карактеристики

Димензија

21x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Fiore

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Fiore 02191377 Дозер за течен сапун”