AWD02191282 Vern Сад за памук

890 ден

Карактеристики

Димензија

11.8×8.5×6.3cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191282 Vern Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *