AWD02191281 Vern Сад за сапун

630 ден

Карактеристики

Димензија

3.2×12.8×9.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191281 Vern Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *