AWD02191177 Abisso Сад за памук

350 ден

Карактеристики

Димензија

8x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191177 Abisso Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *