AWD Milos 02190906 Кутија за памук

250 ден

Карактеристики

Димензија

10.5×6.5×6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Milos

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Milos 02190906 Кутија за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *