AWD02190905 Milos Држач за четки за заби

250 ден

Карактеристики

Димензија

10x9x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190905 Milos Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *