AWD02161146 Простирка

970 ден

Карактеристики

Димензија

0.5x80x50cm

Состав

Полиестер

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02161146 Простирка”