AWD02091337 Закачалки Сет/6 парчиња

120 ден

Карактеристики

Димензија

1.5×1.5×3.6cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091337 Закачалки Сет/6 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *