AWD02091335 Закачалки Сет/4 парчиња

140 ден

Карактеристики

Димензија

1.6×3.5×3.9cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02091335 Закачалки Сет/4 парчиња”