AWD02091293 Закачалка

500 ден

Монтажа: Самолеплива-без шрафење.

Карактеристики

Димензија

5x9x4cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091293 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *