AWD02091136 Закачалка

220 ден

Монтажа: Без шрафење.

Карактеристики

Димензија

3.5×8.5×7.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091136 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *