AWD02091034 Нелизгава подлога

390 ден

Карактеристики

Димензија

1x54x55cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091034 Нелизгава подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *