AWD02090996 Држач за хартија

190 ден

Карактеристики

Димензија

46.5x14x14cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090996 Држач за хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *