AWD02090620 Закачалка

240 ден

Карактеристики

Димензија

17x25x10cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090620 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *