AWD02081129 Полица

780 ден

Монтажа: држачи со лепенка.

Карактеристики

Димензија

7×25.5×11.6cm

Состав

хормиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081129 Полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *