AWD02081090 Полица

500 ден

Карактеристики

Димензија

7.5x30x14.7cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081090 Полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *