AWD02080198 Полица

260 ден

Карактеристики

Димензија

8.7x29x13cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02080198 Полица”