AWD02080192 Метална полица за када

540 ден

Карактеристики

Димензија

8x69x17cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080192 Метална полица за када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *