AWD02080053 Полица

410 ден

Карактеристики

Димензија

13.5×48.5×12.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080053 Полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *