AWD 02191839 Hermida Дозер за сапун

310 ден

Карактеристики

Состав

керамика

Kaпацитет

350ml

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02191839 Hermida Дозер за сапун”