AWD 02091799 Држач за тоалет

750 ден

Карактеристики

Состав

Метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02091799 Држач за тоалет”