Попуст!

Плочки Argenta Palco dark 60×60

935 ден

Единица мерка  m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Palco

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Тежина

22kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Palco dark 60×60”