Попуст!

Плочки Argenta Blancos matte 30X90

986 ден

Карактеристики

Димензија

30x90cm

Колекција

Blancos

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.35m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Blancos matte 30X90”