AQG. Nite Black 21NITC25NID05 Teрмостатски Туш систем

15.300 ден

Карактеристики

Состав

хром

Димензија на плафонски туш

25cm

Висина на туш

170cm

Боја

Црна

Завршна обработка

Мат

Потекло

Шпанија

Производител

AQG

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG. Nite Black 21NITC25NID05 Teрмостатски Туш систем”