Алуминиумска профилна лајсна B83

410 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска профилна лајсна B83”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *