Alcaplast вградено казанче renov modul A115/1000

4.430 ден

Шифра: 3444 Категории: , ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

галванизиран метал

Вкупен волумен на цистерна

9l

Капацитет на мала типка

2,5-3,5l

Капацитет на голема типка

6-9l

Мaкс. носивост

400kg

Употреба

мокра градба

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast вградено казанче renov modul A115/1000”